Rektorer

Verksamhetschef
Samuel Svensson
Telefon: 0476 - 55278
samuel.svensson@almhult.se

Rektor för EK, HA, NA, VO, IB och TE
Elisabeth Roos Jonsson
Telefon: 0476 - 55183
elisabeth.roos-jonsson@almhult.se

Tf Rektor Vuxenutbildningen
Marianne Sthen
Telefon: 0476 - 55225
marianne.sthen@almhult.se

Tf rektor för BA, BF, EE, Orion, SA och IM
Safia Zairi Johansson
Telefon: 0476 - 55243
safia.zairi@almhult.se

Coordinator för IB
Krista Baker
Telefon: 0476-52432
krista.baker@almhult.se

Rektor för Gymnasiesärskola/Särvux
Annika Bardh
Telefon: 0476-642427
annika.bardh@almhult.se

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att surfa vidare accepterar du dessa cookies.